Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
243
Vaatamised
19/01/2008 8:16 p.l.
kuidas vormistada avaldus isapuhkuse saamiseks?plaan puhkus välja võtta alates 28.01.08.edasi tahaks korralist puhkust,kas siis tuleb teha veel uus avaldus,peale lapse sündi on 2 last 1-3 a.teine mõni nädal vana.kas tuleb 6 lisapäeva,või mitte,puhkust saada 15 päeva+laste lisapäevad?edasi soov lahkuda uude töökohta,kas saan probleemideta kasutada kõik õigused ja olles puhkusel,1-s firmas,kuid minna juba uude töökohta tööle?