Jäta menüü vahele
isapuhkus isale kui...
 
Notifications
Clear all

isapuhkus isale kuidas vormistada?

1 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
243 Vaatamised
 mann
(@mann)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#4939]

kuidas vormistada avaldus isapuhkuse saamiseks?plaan puhkus välja võtta alates 28.01.08.edasi tahaks korralist puhkust,kas siis tuleb teha veel uus avaldus,peale lapse sündi on 2 last 1-3 a.teine mõni nädal vana.kas tuleb 6 lisapäeva,või mitte,puhkust saada 15 päeva+laste lisapäevad?edasi soov lahkuda uude töökohta,kas saan probleemideta kasutada kõik õigused ja olles puhkusel,1-s firmas,kuid minna juba uude töökohta tööle?



   
Tsiteeri