Jäta menüü vahele
isikukaardid
 
Notifications
Clear all

isikukaardid

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
396 Vaatamised
(@Erika)
Joined: 23 aastat tagasi
Postitused: 4
Topic starter   [#1964]

Mida teha olukorras, kus varem ei ole peetud isikukaartidel arvestust, aga nüüd tahaks selle sisse viia. Sinna tuleks märkida ka saadud puhkused, aga peaaegu 10 aasta taguseid puhkusi on võimatui enam kindlaks teha. Mida siis teha, kust alustada?



   
Tsiteeri
(@Tsura)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Raamatupidaja ju teeb igal aastal puhkuseinventuuri. Kirjuta esimese reana puhkuse saldo seisuga 01.01.2005 ja võta sinna töötaja allkiri.



   
ReplyTsiteeri
 Maie
(@Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ausalt öeldes ei kujuta asja kohe eriti hästi ette,aga keegi ju ometi puhkuse arvestust pidi pidama kuidas töölepingu lõpetamise puhul kompensatsiooni arvestatakse!
Juhul kui tõesti muud ei ole võtta ,siis kui raamatupidaja annab lihtsalt päevad tuleb ikkagi kuupäev välja rehkendada milleni on puhkus kasutatud. Jõudu!



   
ReplyTsiteeri