Jäta menüü vahele
Kraadid ja palgalis...
 
Notifications
Clear all

Kraadid ja palgalisa riigiastuses

5 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
384 Vaatamised
 Tibu
(@Tibu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#1965]

Kas kõrgkoolis administratsiooni poolel töötav teadusmagistrikraadi omav inimesel peaks seaduse järgi olema õigus saada 10% palgalisa?



   
Tsiteeri
(@Tsura)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kas see ametikoht nõuab magistrikraadi olemasolu? Kui jah, siis on õigus palgalisa saada.



   
ReplyTsiteeri
 Tibu
(@Tibu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Aitäh vastuse eest! Ametikohaks oleks "arendusjuht", kuid ilmselt pole kooli pabrerites määratud, et magistrikraad kohustuslik on. 🙁



   
ReplyTsiteeri
 Mari
(@Mari)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Enam ei anna kraad palgalisa.



   
ReplyTsiteeri
 mann
(@mann)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Mõnel ettevõtel või riigiasutusel võib veel olla töösisekorraeeskirjas sees punkt, et kraad tõstab palka ja kui see nii on, siis saad palka juurde. Kuid kui seda kuskil poolte kokkuleppel fikseeritud ei ole siis jah mu meelest sellist seadust ei ole!!



   
ReplyTsiteeri