Jäta menüü vahele
Jälle see VANEMAHÜV...
 
Notifications
Clear all

Jälle see VANEMAHÜVITIS 🙂 Kuidas ikka?

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
1,016 Vaatamised
(@Solnuska)
Joined: 14 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#8940]

Lühikirjeldus:
2012a jaanuarist aprilli lõpuni oli naine ametlikult töötu. Maist 2012 alates aga on käinud tööl, töötasust on sots.maksuga maksustatud. Dekreediaeg 2013a sügisel,laps sünnib 2013.
Kuidas arvutada van.hüvitist arvestades, et naine oli aasta algul 4 kuud töötu? Kas töötule mõeldud riigipoolne vanemahüvitis 278.- läheb siin arvesse ja kuidas see kõik mõjutab dekreediraha?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

jälle lingid kus kogu info olemas:
http://www.sm.ee/sinule/perele/vanemahuvitis.html
http://www.haigekass a.ee/kindlustatule/hyvitised/synnitushyvitis



   
ReplyTsiteeri