Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
329
Vaatamised
24/10/2006 12:44 p.l.
Kaup läheb soome.(meil 0% km)Oleme võtnud siiani transpordifirmad,kes võtavad Km 18% Kuid nüüd ütles üks firma,et tema ei saa lisada hinnale käibemkasu.Miks ?
24/10/2006 2:04 p.l.
Küsi siis selle firma raamatupidajalt, miks. Väga raske on öelda, ehk näiteks ei ole see firma km-kohustuslane?