Jäta menüü vahele
Käibemaks transpord...
 
Notifications
Clear all

Käibemaks transpordifirmadel

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
329 Vaatamised
(@Kerli)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#3178]

Kaup läheb soome.(meil 0% km)Oleme võtnud siiani transpordifirmad,kes võtavad Km 18% Kuid nüüd ütles üks firma,et tema ei saa lisada hinnale käibemkasu.Miks ?



   
Tsiteeri
 kata
(@kata)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 422
 

Küsi siis selle firma raamatupidajalt, miks. Väga raske on öelda, ehk näiteks ei ole see firma km-kohustuslane?



   
ReplyTsiteeri