Jäta menüü vahele
Käibemaksu küsimus
 
Notifications
Clear all

Käibemaksu küsimus

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
594 Vaatamised
 Kats
(@Kats)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8553]

Saan aru, et küsin seda täitsa valest kohast, aga äkki keegi oskab vastata:
Ettevõte on käibemaksukohuslane, sest ületab min piirmäära. Ometigi on filiaaliletis tooted 0% käibemaksuga. Tooted on omandatud samuti käibemaksu maksmata. Kuidas on see võimalik?
Või äkki oskate soovitada kohta, kust ma võiksin küsida?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

0% käibemaks on muidu samuti maksustatav käive aga miks teil need nii ka letil müügis jääb arusaamatuks.
On olemas veel ka maksuvaba käive.

Alustada tuleks käibemaksuseadusest aga abiks ka
Käibemaksuseaduse alusel antud selgitused
http://www.emta.ee/index.php?id=3851



   
ReplyTsiteeri