Jäta menüü vahele
Notifications
Clear all

Palk

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
488 Vaatamised
(@Priit)
Joined: 15 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#8554]

Tere: Lõpetasin oma töölepingu ära kuna firmas kus töötasin ventitati rahaga ni 10 päeva üle palgapäeva tähtaja ja 5 päeva ja mitu kuud järjest. Sooviksin teada nüüd seda,et mitme päeva jooksul peab mu ülemus minule lõpparve ära maksma!
Ettetänades Priidu!



   
Tsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

lõpparve tuleb maksta TL lõppemise päeval.



   
ReplyTsiteeri
(@priit)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Tänud aga paraku firma seda teinud pole veel mis ma edasi tegema pean?



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Mis alusel sa TL üles ütlesid?
Saan aru, et vist päevapealt lahkusid?



   
ReplyTsiteeri