Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
322
Vaatamised
08/04/2009 2:21 p.l.
Tere,
Olen töökohal vormistatud kahel ametikohal. Mõlemat ametikohust täidan 0,5 koormusega. Nüüd öeldi, et üks pool kaob ära, ka amaetinimetus...Kas selle ärakadunud ametikohaga saan nõuda koondamist...Sest mulle öeldi, et koondamist ei saa, kuna üks ametikoht jääb mulle alles....Kardan, et mulle valetatatakse. Palun aidake.
09/04/2009 1:08 e.l.
ei saa jah koondamist