Jäta menüü vahele
Töö kõrvalt ametiko...
 
Notifications
Clear all

Töö kõrvalt ametikoolis õppimas

8 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
341 Vaatamised
(@Minni)
Joined: 17 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#6728]

Tere!

Õpin täiskohaga töö kõrvalt ametikoolis ettevõtluse eriala. Õhtune õpe.
Õppeaeg on 1a, sel aastal juunis lõpetamine.
Kas tööandjal on õigus keelduda mulle õppepuhkust anda??



   
Tsiteeri
(@Merike)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui õpid täiskoormusel,ei pea tööandja õppepuhkust andma.



   
ReplyTsiteeri
 Heli
(@Heli)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

vaata "Täiskasvanute koolituse seadusest" täpselt järele, aga kui mälu ei peta, siis on õigus saada õppepuhkust. Aga vaata seadusest täpselt järele.



   
ReplyTsiteeri
(@Minni)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ma vaatasin ka täiskavanu koolituse seidust, kuid pole nii täpselt asjast aru saanud.
Et ehk keegi teine on asjast natuke paremini aru saanud.



   
ReplyTsiteeri
(@lugemist)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0

   
ReplyTsiteeri
(@Minni)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Suured tänud sulle linkide eest!:)



   
ReplyTsiteeri
(@Merike)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Antud artiklid on vanad. Praegune täiskasvanute koolituse seadus ütleb:
Tasemekoolitus võimaldab õhtuses või kaugõppe õppevormis või eksternina omandada põhiharidust ja üldkeskharidust, osakoormusega läbida kutseõpet või kutsekeskharidusõpet ja osakoormusega või eksternina omandada kõrgharidust.
Niisiis, kutsekoolis õppides saavad ainult osakoormusega õppijad õppepuhkust nõuda.



   
ReplyTsiteeri
(@Minni)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Tänud Merike.



   
ReplyTsiteeri