Tere!
Õpin täiskohaga töö kõrvalt ametikoolis ettevõtluse eriala. Õhtune õpe.
Õppeaeg on 1a, sel aastal juunis lõpetamine.
Kas tööandjal on õigus keelduda mulle õppepuhkust anda??
Kui õpid täiskoormusel,ei pea tööandja õppepuhkust andma.
vaata "Täiskasvanute koolituse seadusest" täpselt järele, aga kui mälu ei peta, siis on õigus saada õppepuhkust. Aga vaata seadusest täpselt järele.
Ma vaatasin ka täiskavanu koolituse seidust, kuid pole nii täpselt asjast aru saanud.
Et ehk keegi teine on asjast natuke paremini aru saanud.
Suured tänud sulle linkide eest!:)
Antud artiklid on vanad. Praegune täiskasvanute koolituse seadus ütleb:
Tasemekoolitus võimaldab õhtuses või kaugõppe õppevormis või eksternina omandada põhiharidust ja üldkeskharidust, osakoormusega läbida kutseõpet või kutsekeskharidusõpet ja osakoormusega või eksternina omandada kõrgharidust.
Niisiis, kutsekoolis õppides saavad ainult osakoormusega õppijad õppepuhkust nõuda.
Tänud Merike.