Jäta menüü vahele
Kas keegi teab!?-jä...
 
Notifications
Clear all

Kas keegi teab!?-jätkuks veel paar küsimust

1 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
900 Vaatamised
 mina
(@mina)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#718]

Sain Eevalt ja Adolt juba vastuse-äitäh ga seoses sellega tekkis veel paar küsimust.
Nimelt kui pikaks ajaks peab uus firma tagama vanad tingimused!? Teiseks- kui on lihtsalt paika pandud näiteks bensiini limiidid (käskirja selle kohta pole ) kas uus firma saab seda koheselt muuta!? Kolmandaks- kui kiiresti tuleb töölepingud



   
Tsiteeri