Jäta menüü vahele
sünnitoetus
 
Notifications
Clear all

sünnitoetus

6 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
894 Vaatamised
(@Lea Tamm)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 4
Topic starter   [#717]

Kui asutus maksab töötajale sünnitoetust näiteks 800.-,siis kuidas seda maksustada ja deklareerida.



   
Tsiteeri
 Lea
(@Lea)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Vabandust,õige summa on 8000.-



   
ReplyTsiteeri
(@Merike)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Minu mäletamist mööda oli maksuvaba 4000.-. Kuid helista maksuametisse ja küsi jätele- kõige kindlam.



   
ReplyTsiteeri
 Urve
(@Urve)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Maksuvaba on 5/12 16800 s.o. 7000



   
ReplyTsiteeri
 lea
(@lea)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Aga millise summa pealt sotsmaks läheb?



   
ReplyTsiteeri
 Urve
(@Urve)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Sotsmaks on 8000 pealt 2640.-, nii nagu ka töötuskindlustus ja pensionikindlustus on 8000lt. TSD veerg 7 kood 01 paned 1000 ja veerg 5 on 8000. Veerg 3.1 oleneb, kas tavalist tulumaksvabstust rakendad, kui jah siis 1000 kui ei siis 0.



   
ReplyTsiteeri