Notifications
Clear all
Üldine
6
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
894
Vaatamised
Topic starter
01/04/2004 12:46 e.l.
Kui asutus maksab töötajale sünnitoetust näiteks 800.-,siis kuidas seda maksustada ja deklareerida.
01/04/2004 12:47 e.l.
Vabandust,õige summa on 8000.-
01/04/2004 2:21 p.l.
Minu mäletamist mööda oli maksuvaba 4000.-. Kuid helista maksuametisse ja küsi jätele- kõige kindlam.
01/04/2004 4:36 p.l.
Maksuvaba on 5/12 16800 s.o. 7000
01/04/2004 6:52 p.l.
Aga millise summa pealt sotsmaks läheb?
01/04/2004 7:43 p.l.
Sotsmaks on 8000 pealt 2640.-, nii nagu ka töötuskindlustus ja pensionikindlustus on 8000lt. TSD veerg 7 kood 01 paned 1000 ja veerg 5 on 8000. Veerg 3.1 oleneb, kas tavalist tulumaksvabstust rakendad, kui jah siis 1000 kui ei siis 0.