Jäta menüü vahele
kas koondamine?
 
Notifications
Clear all

kas koondamine?

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
383 Vaatamised
 rmp
(@rmp)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#7280]

Tere. Mul on täna viimane tööpäev(koondamine)ja küsin: kui mulle täna(viimasel tööpäeval) ei laeku kontole lõppaeve, kas siis tulen esmaspäeval tööle ja nn. koondamisprotsess algab otsast peale(etteütlemisteade, muutub kuupäev jne.)Palun ka viiteid §-dele. Tänan ette.



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ei alga midagi otsast peale, viivist saad vaid nõuda 8% aastas.



   
ReplyTsiteeri
 rmp
(@rmp)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Küsin siis nii: kui põhjendan ära, kas saan esitada esitada avalduse- töölepingu erakorraline ülesütlemine töötaja poolt- alustel ja nõuda hüvitist §100 lõige 4 alusel?



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Mille sa ära põhjendad?
Mille alusel täna TL lõppeb?



   
ReplyTsiteeri