Notifications
Clear all
Üldine
4
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
383
Vaatamised
09/10/2009 9:59 e.l.
Tere. Mul on täna viimane tööpäev(koondamine)ja küsin: kui mulle täna(viimasel tööpäeval) ei laeku kontole lõppaeve, kas siis tulen esmaspäeval tööle ja nn. koondamisprotsess algab otsast peale(etteütlemisteade, muutub kuupäev jne.)Palun ka viiteid §-dele. Tänan ette.
09/10/2009 10:39 e.l.
Ei alga midagi otsast peale, viivist saad vaid nõuda 8% aastas.
09/10/2009 11:46 e.l.
Küsin siis nii: kui põhjendan ära, kas saan esitada esitada avalduse- töölepingu erakorraline ülesütlemine töötaja poolt- alustel ja nõuda hüvitist §100 lõige 4 alusel?
09/10/2009 11:48 e.l.
Mille sa ära põhjendad?
Mille alusel täna TL lõppeb?