Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
353
Vaatamised
Topic starter
09/10/2009 4:40 p.l.
vahetustega töö, ka öösel, töötaja tuleb tööle kell 20.00, ööseks ja on kuu viimane päev, kella 24. 00-ist uus kuu ja töö lõppeb 08.00, kuhu kuusse arvestatakse need 8h(24.00-8.00)
12/10/2009 2:36 p.l.
loomulikult lähevad need tunnid järgmisse kuusse
12/10/2009 5:17 p.l.
Kui vahetustega töö, siis õigem arvestada ikkagi selle päeva sisse kui vahetus algas. Näiteks:
vahetuse pikkus 12 tundi,vahetus algab esmapäeval ja lõpeb teisipäeval,siis märgin ikka kõik 12 tundi tööaja arvestuse tabelis esmaspäeva peale, ei pane esmaspäevale 8 ja teisipäevale 4 tundi.