Jäta menüü vahele
Palun selgitage
 
Notifications
Clear all

Palun selgitage

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
353 Vaatamised
(@küsija)
Joined: 17 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#7281]

vahetustega töö, ka öösel, töötaja tuleb tööle kell 20.00, ööseks ja on kuu viimane päev, kella 24. 00-ist uus kuu ja töö lõppeb 08.00, kuhu kuusse arvestatakse need 8h(24.00-8.00)



   
Tsiteeri
 a
(@a)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

loomulikult lähevad need tunnid järgmisse kuusse



   
ReplyTsiteeri
(@kersti)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui vahetustega töö, siis õigem arvestada ikkagi selle päeva sisse kui vahetus algas. Näiteks:
vahetuse pikkus 12 tundi,vahetus algab esmapäeval ja lõpeb teisipäeval,siis märgin ikka kõik 12 tundi tööaja arvestuse tabelis esmaspäeva peale, ei pane esmaspäevale 8 ja teisipäevale 4 tundi.



   
ReplyTsiteeri