Jäta menüü vahele
kas minna tööle,või...
 
Notifications
Clear all

kas minna tööle,või mitte?

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
246 Vaatamised
 mari
(@mari)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 9
Topic starter   [#4490]

kas emapalga saab siis selle keskmise kuutasu (näit.5000 eek)järgi kui olen tööl käinud ainult kuu aastal 2007 ja sünnitan 2008?või saab 2690 eek miinus maksud??



   
Tsiteeri
(@Sirje)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Tööd teha võib alati aga see ei muuda Sinule makstavat emapalka 2008.aaastal



   
ReplyTsiteeri
 kata
(@kata)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Muudab küll.
Kui sünnitad 2008.a.-l, siis arvestatakse vanemahüvitis 2007.a. tulude põhjal.
Kui ema ei ole päevagi töötanud, saab ta vanemahüvitist miinimummääras 2690 kr kuus. Kui on aga töötanud kasvõi 1 päev, saab alampalga määras 3600 kr kuus.



   
ReplyTsiteeri