Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
245
Vaatamised
Topic starter
08/10/2007 6:37 p.l.
kui peaks juhtuma õnnetus väljaspool tööd siis,kui kaua saab haiguslehel olla.kas tööandjal on õigus töölepingut lõpetada?
08/10/2007 6:51 p.l.
Siis on tegemist olmevigastusega.Haiguslehte makstakse teisest päevast 80% kuni 182 kal.päeva
Tööandja saab vabastada töölt, kui haigusleht on kestnud järjest üle 4 kal. kuu või 5 kal.kuud aastas.