Jäta menüü vahele
Kas mul on üldse ka...
 
Notifications
Clear all

Kas mul on üldse kasulik minna dekreeti?

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
862 Vaatamised
(@Maris)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8938]

Sünnitustähtaeg on 13 aprill.2013 ja sel aastal olen tööl käinud vaid 3 kuud,palgaks kuskil 450-500 eur!Kas mul on üldse mõtet dekreeti minna kui olen nii vähe aega tööl käinud?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Aga mis kasu sa saaks kui ei lähe?



   
ReplyTsiteeri