Jäta menüü vahele
Kas neto õige 🙁
 
Notifications
Clear all

Kas neto õige 🙁

7 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
323 Vaatamised
(@Angela)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#3115]

Kui bruto 1960 , kas neto siis tuleb 1470eek. Kogumispension olemas...



   
Tsiteeri
(@Sirje)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui tulumaks esimesest kroonist, siis kõik ok.
Kas Sa saad igakuist tulumaksuvaba osa 2000.- kuus kasutada teise tööandja juurest?



   
ReplyTsiteeri
(@To Sirje)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ei, meil töötaja osalise tööajaga tööl.



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Osaline tööaeg ei välista maksuvaba tulu arvestamist kui töötaja on vastava soovi avaldanud ja kirjutanud sellekohase avalduse.



   
ReplyTsiteeri
(@To imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ta ei ole avaldust kirjutanud...tahtsingi teada, et kuidas arvutada, kui bruto 1960



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Oled õigest arvutanud.

Bruto: 1960.-
1960*0,6%=12.- tkm
1960*2%=39.- kpm
1960-12-39=1909*23%=439.-tm
neto: 1470.- (1960-12-39-439)



   
ReplyTsiteeri
(@eliise)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Võta internetis bilanss.ee lahti, seal vasakul riba peal on brutost-netoks, tee see lahti ja seal on valemid sees, kuidas arvestada palka brutost-netoks ja vastupidi.
Alati kindel värk, ei mingit nuputamist, muuda ainult ära, kas maksuvaba kasutad, kas kogumispension on.



   
ReplyTsiteeri