Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
320
Vaatamised
03/10/2006 1:04 p.l.
Kui bruto 1960 , kas neto siis tuleb 1470eek. Kogumispension olemas...
03/10/2006 1:11 p.l.
kui tulumaksuvaba miinimumi mitte arvestada, siis tuleb küll