Jäta menüü vahele
kas on võimalik ,et...
 
Notifications
Clear all

kas on võimalik ,et kui olen 1a tööl täiskohaga, saan selle aasta eest 0.5 a tööstaasi?

5 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
711 Vaatamised
 huvi
(@huvi)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8627]

kas on võimalik, et kui olen 1a tööl täiskohaga, saan selle aasta eest 0.5 a tööstaasi?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Mida tööstaasi all silmas pead?
Pensionikindlustusstaaži arvestus käib isikustatud sotsiaalmaksu järgi.
Töötatud tööaastad antud tööandja juures võrdub aga ikka TL kehtivus ajaga st. kui aasta tööl siis ka tööaastaid 1a.



   
ReplyTsiteeri
 huvi
(@huvi)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Mõtlen seda et kui lähen pensjonile ja olen selles firmas 6a töötanud ning saan selleeest 3a kirja! Kas tähendab, et kui minueest makstakse vähem sotsaalmaksu saan vähem aastaid?



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Makstud sots.maks mõjutab küll jah pensioni(aastas vähemalt 12x kuupalga alammäära jagu peaks sots.maksu makstud olema, et aasta täis tuleks), kas teie puhul just poole kaotate on küsitav vt. kuidas kujuneb pension.
http://www.ensib.ee/vanaduspension-2/



   
ReplyTsiteeri
 h
(@h)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kas see ei käi vabariigi keskmise palga alusel ? Min palga pealt saad 0.5 aastat?



   
ReplyTsiteeri