Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
596
Vaatamised
Topic starter
20/01/2012 7:23 p.l.
Tööleping lõppes 20.01. Tehti ka sellekohane dokument, kus kirjas töölepingu lõppemise kuupäev ja lõpparve summa ning lisaks oli veel et, allkirjastamisega tõendan, et ei oma rahalisi ega materiaalseid pretensioone vastaspoole suhtes. Allkirjastasime ülemusega dokumendid. Kuna samal päeval oli ka palgapäev, öeldi, et palk tuleb täna üle, kuid et lõpparve tuleb esmaspäeval. Palka üle pole tulnud. Kas tegin valesti, et andsin allkirja?
23/01/2012 12:22 e.l.
Ei teinud valesti. Kõik saadavad tasud pidanuks saama TL lõppemise päeval.