Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
343
Vaatamised
09/05/2006 2:25 p.l.
Kas käsunduslepingu sõlmimisel peab käsundisaaja olema täisealine s.o. 18 aastane. Või võib olla ka alaealine?
Oskab keegi aidata?
Ette tänades.