Jäta menüü vahele
kasutamata puhkuse ...
 
Notifications
Clear all

kasutamata puhkuse hüvitis.

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
428 Vaatamised
(@jeppe)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#1670]

käin praegu tööl, jään puhkusele 18.07.2005 peale seda dekreet puhkusele ja siis koju lapsehoolduspuhkusele mis saab minu kasutamata puhkuse hüvitisest, kas see makstakse välja või saan võtta selle võrra puhkusepäevi lisaks, palun aidake.



   
Tsiteeri
 Maie
(@Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Juhul kui jääte ikka sinna firmasse edasi tööle siis kasutamata puhkuse hüvitist rahas välja ei maksta. Mõistlik oleks järgi uurida kui palju puhkust saada on ja siis äkki saate kokkuleppele,et saate need puhkusepäevad veel enne dekreeti välja võtta. Tegelikult ei kao need päevad kusagile nii et võite ju ka peale dekreeti need puhkusepäevad välja võtta ja siis alles lapsehoolduspuhkusele jääda. Kõigepealt tuleb teada saada kui palju neid puhkusepäevi saada jääb. Seda teab ilmselt kas siis personali arvestaja või raamatupidaja,kuidas kusagil.Jõudu!



   
ReplyTsiteeri
 kata
(@kata)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 422
 

Kohe peale dekreeti ei ole hea võtta, jääd ilma vanemahüvitisest selle perioodi eest. Küll võib need puhkamata päevad võtta välja muul ajal lapsehoolduspuhkuse jooksul, peale seda või mingil muul suvalisel ajal kui tööle oled asunud.



   
ReplyTsiteeri
(@jeppe)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

tahan need päevad välja võtta enne kui jään põhipuhkusele ja siis peale põhipuhkust jään ju alles dekreeti siis alles lapsehoolduspuhkusele.Saan aru et võin kasutada siis neid päevi et tegelikult see on ju saamata jäänud puhkus, ja kokkuleppel võib ju neid päevi kasutada.



   
ReplyTsiteeri