Jäta menüü vahele
preemia laekumine r...
 
Notifications
Clear all

preemia laekumine rasedus- ja sünnituspuhkuse ajal

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
420 Vaatamised
(@carelia)
Joined: 21 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#1669]

Minul on varem välja teenitud preemia, mis peaks laekuma nüüd rasedus- ja sünnituspuhkuse ajal. Samas olen aru saanud, et see ei ole hea kui rahad sellel perioodil laekuvad. Kas oleks parem tööandjale öelda, et kannaksid raha lapsehoolduspuhkusele jäädes, siis vist ei tohiks probleemi olla (kui summa jääb alla 2200)? samas kui lisada pangaülekandel selgitusse, et "preemia tehtud töö eest ...ajaperioodil", kas siis tekib ka probleeme?

aitäh juba ette!



   
Tsiteeri
 kata
(@kata)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 422
 

Ei teki probleeme.
Sünnituspuhkuse ajal ei tohi töötada, raha võid saada eelmiste perioodide või ilusate silmade eest.
Vanemahüvitise saamise ajal jälle võid töötada palju tahad, aga raha üle 2200 krooni ei ole kasulik saada.



   
ReplyTsiteeri