Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
420
Vaatamised
Topic starter
25/05/2005 7:37 p.l.
Minul on varem välja teenitud preemia, mis peaks laekuma nüüd rasedus- ja sünnituspuhkuse ajal. Samas olen aru saanud, et see ei ole hea kui rahad sellel perioodil laekuvad. Kas oleks parem tööandjale öelda, et kannaksid raha lapsehoolduspuhkusele jäädes, siis vist ei tohiks probleemi olla (kui summa jääb alla 2200)? samas kui lisada pangaülekandel selgitusse, et "preemia tehtud töö eest ...ajaperioodil", kas siis tekib ka probleeme?
aitäh juba ette!
25/05/2005 7:59 p.l.
Ei teki probleeme.
Sünnituspuhkuse ajal ei tohi töötada, raha võid saada eelmiste perioodide või ilusate silmade eest.
Vanemahüvitise saamise ajal jälle võid töötada palju tahad, aga raha üle 2200 krooni ei ole kasulik saada.