Kui olen lapsega kodus, kaua säilib sama töökoh?
Mingi aeg oli et 1,5 a. sama töö ja kuni 3a. samas asutuses sama väärilise palgaga.
Kas on ka praegu nii või on teisiti?
Ja kui oli asutuses mitu töökohta 0,75 0,25 ja 0,25 kokku 1,25 kas nad võivad mõne koha ära ka võtta?
ja kas saan näitekas võtta 0,75 koha praegu ja teised siis kui laps saab kolmeseks.
§29. Lapsehoolduspuhkus
(1) Lapse emale või isale antakse tema soovil lapsehoolduspuhkust kuni 3-aastase lapse kasvatamiseks. Lapsehoolduspuhkus lõpeb hiljemalt lapse 3-aastaseks saamise päevale järgneval päeval.
(5) Lapsehoolduspuhkuse ajaks tööleping või teenistussuhe peatub ja töötajale makstakse selle aja eest hüvitist vastavalt vanemahüvitise seadusele või lapsehooldustasu vastavalt riiklike peretoetuste seadusele
Ja peale seda jätkub kõik täpselt nii kuidas töölepingus kokkulepitud. Ühest ettevõttest saad vaid ühe puhkuse.
Vabandan viimase lause pärast(ära pööra sellele tähelepanu), millegipärast mõtlesin, et viimase postitusega räägid puhkusest.
Muutusi töös saab teha poolte kokkuleppel.