Jäta menüü vahele
Kes peab esimesena ...
 
Notifications
Clear all

Kes peab esimesena töölepingut laakirjastama?

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
324 Vaatamised
(@Nataly)
Joined: 20 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#2991]

Töötaja esitab avalduse töölepingu sõlmimiseks, avaldus koosskõlastatakse talituse juhi poolt, et jah, palun võtke tööle, sekretär koostab töölepingut ja annab allakirjutamiseks esimesena: a)töötajale, või b)asutuse juhatajale? Kes kirjutab alla esimesena?



   
Tsiteeri
(@tundja)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

kindlaid reegle ei ole, kuid hea tava järgi töötaja kirjutab alla esimesena juhul kui tööandjapoolne variant ei rahulda on tal võimalus esitada omapoolseid märkusi ja ettepanekuid



   
ReplyTsiteeri
 h
(@h)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

arvan vastupidi, vähemalt mina annan kõige pealt ikka dir. allkirjastamiseks. Töötaja võib ju keelduda allkirj,kui miski ei sobi.



   
ReplyTsiteeri