Jäta menüü vahele
vanemahüvitis
 
Notifications
Clear all

vanemahüvitis

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
331 Vaatamised
(@Kairi)
Joined: 20 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#2990]

Mulle on jäänud segaseks, kas emapalga arvutamiseks võetakse aluseks dekreeti jäämise aeg või lapsehoolduspuhkusele jäämise aeg. Minul on tähtaeg 10.jaan 2007 aga dekreeti jään novembris 2006, kas hakkan emapalka saama siis 2006 või 2005 aasta järgi.
Palun teadjad vastake



   
Tsiteeri
 mari
(@mari)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Vanemahüvitist makstakse lapsehoolduspuhkusele jäämise ajale eelnenud kalendriaasta järgi, st antud juhul 2006. aasta järgi. Dekreedirahad 2005. aasta alusel.



   
ReplyTsiteeri