Jäta menüü vahele
Kes teab
 
Notifications
Clear all

Kes teab

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
330 Vaatamised
(@pille)
Joined: 17 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter   [#6909]

Tere,olen osalise tööajaga tööl ja nüüd ülemus ütles,et tahab mind mõndadel päevadel graafiku väliselt tööle panna.Kas see on lubatud?Mustalt tahab vist maxta siis.Kas pean nõustuma? Mina seda ei taha.Tema ju taotles inspektisoonist 3 kuuks luba,siis käin ka nii nagu ette nähtud.



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Keelatud küll pole. Poolte kokkuleppel käib lisatöö tegemine.



   
ReplyTsiteeri