Jäta menüü vahele
kohtuasi
 
Notifications
Clear all

kohtuasi

1 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
325 Vaatamised
(@julia)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#6910]

Tere!
On tehtud töövaidluskomisjoni otsus minu kasuks. Tööandja pöördus kohtusse ja palus tühistada otsust. Kas ma pean kohtule esitama ka omapoolse arvamuse või piisab töövaidluskomisjonile esitatud avaldusest? Istung toimub juuni lõppus.



   
Tsiteeri