Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
381
Vaatamised
26/10/2006 7:04 p.l.
Kas keegi oskab öelda, milline on järgmiseks aastaks Vabariigi Valitsuse poolt kinnitatud kekmine palk? Palun viidake ka õigusaktile!
26/10/2006 7:47 p.l.
Keskmist palka küll ei kinnitata see sõltud statiskikast mis palkasid 2007a. maksma hakatakse.
Mõtlesid ehk alammäära mis aastal 2006 on 3000.- krooni.
2007a. alampalk otsustatakse tavaliselt jõulude paiku aga praegu käivad läbirääkimised kus ametiühing soovib juurde 1050.- ja tööandjate keskliit 500.- juurde.
Ametiühingud toetavad tööandjate seisukohti alampalga läbirääkimistel
24.10.2006
http://www.ettk.ee/et/uudised/2006/10/item23216