Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
353
Vaatamised
10/05/2006 2:03 e.l.
Pean esitama õiendi,kuid jään jänni.Kuidas teha kui töötaja töötab osalise tööajaga tunnitasu alusel näit: 4 päeva tööl(PÄEVAS 10 TUNDI) ja 10 vaba.Kesmiselt 90-100 tundi kuus.