Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
394
Vaatamised
09/05/2006 11:15 p.l.
Probleem järgmine:meil toimus firma üleminek( muutus ainult nimi ja asjkoht).Kas nüüd tuleb uued töölepingud ka teha(siia maani pole seda tehtud)? Ette ei teatatud, et toimub üleminek. Eelmisest firmast jäi mul ka osa puhkusest saamata. Nüüd tahaks puhkusele minna aga millise firma nimele ma puhkuse avalduse kirjutan? Olen mõelnud ka töölepingut lõpetada aga millisele firmale ma avalduse kirjutan?Kas mul on ikka õigus saada oma saamata jäänud puhkus eelmisest firmast?Ette tänades
09/05/2006 11:26 p.l.
Ettevõtte ülevõtmisel jäävad kehtima vanade töölepingute tingimused
http://www.palk.ee/artikkel.php?uid=392