Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
338
Vaatamised
20/08/2009 7:20 p.l.
Palun öelge, kas keskmise töötasu arvestamise hulka lähevad ka pukusetasud. Või ainult kuue kuu bruto jagatakse tööpäevade arvuga? Kui olin aga pukusel olnud ja tolle kuu palk koos puhkusetasuga oli suurem kui tavaline kuupalk,kas siis pannakse arvestusse ikka ainult kuupalk või kuupalk pluss puhkusetasu?
20/08/2009 10:16 p.l.
Keskmise arvestusse ei lähe ei puhkusetasu ega ka haigushüvitis ja kuue kuu tööpäevadest lahutatakse ka veel maha puhkuse ja haigusepäevad.