Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
334
Vaatamised
20/08/2009 12:06 p.l.
Tere,kas seoses uue TLS jõustumisega on vaja teha ka eelnevalt sõlmitud Tl-sse muudastused?Kui jah kas tehakse eelneva TL juurde lisa või tehakse täiesti uus TL?
24/08/2009 7:29 p.l.
Valiku ja maitse küsimus. Võite teha nii lisa, kus viitate muutustele kui ka uue dokumendi.
26/08/2009 6:59 p.l.
Töölepingut tuleb muuta ainult sel juhul, kui seal on uue töölepinguseadusega vastuolus punkte.