Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
319
Vaatamised
Topic starter
08/04/2009 6:09 p.l.
kuidas oleks korrektne vormistada töötajale kodukontorit? juhul kui tööpiirkond oleks näit.terve Eesti, kasutada oleks tööauto, aga sisuliselt kontorisse asja poleks. On see üldse vajalik?
09/04/2009 2:55 p.l.
Miks oleks vaja vormistada töötajale kodukontorit?
Tööpiirkond on EV ja teebki tööd seal kus parasjagu vaja on.
Topic starter
09/04/2009 4:39 p.l.
küsimus tekkis seoses ametiauto garazeerimisega - et kui inimene sõidab hommikul tööle teise vabariigi otsa, ei oleks tal ju mõtet panna auto kontori juurde seisma ja hommikul siis sellel sinna järgi minna jne.