Jäta menüü vahele
Kodukontor
 
Notifications
Clear all

Kodukontor

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
319 Vaatamised
 Anna
(@Anna)
Joined: 17 aastat tagasi
Postitused: 15
Topic starter   [#6732]

kuidas oleks korrektne vormistada töötajale kodukontorit? juhul kui tööpiirkond oleks näit.terve Eesti, kasutada oleks tööauto, aga sisuliselt kontorisse asja poleks. On see üldse vajalik?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Miks oleks vaja vormistada töötajale kodukontorit?
Tööpiirkond on EV ja teebki tööd seal kus parasjagu vaja on.



   
ReplyTsiteeri
 Anna
(@Anna)
Joined: 17 aastat tagasi
Postitused: 15
Topic starter  

küsimus tekkis seoses ametiauto garazeerimisega - et kui inimene sõidab hommikul tööle teise vabariigi otsa, ei oleks tal ju mõtet panna auto kontori juurde seisma ja hommikul siis sellel sinna järgi minna jne.



   
ReplyTsiteeri