Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
317
Vaatamised
08/04/2009 5:00 p.l.
Mees töötab transpordifirmas.viimasel ajal pole neil enam õiget tööd .Olid jutud ,et läheb koondamiseks aga nüüd juba ,et saadetakse tööootele .Mida see täpsemalt tähendab??Ja palju siis tööandja maksma peab .?Kas 6 kuu keskmise või?Siis mees kaotaks ,sest tööandja tõmbas palga alla juba.Peres laps alla 3 -aasta.
Äitähh vastajatele
09/04/2009 2:58 p.l.
saadetakse tööootele võib tähendada nn. sundpuhkust(tasu 2610.-) või osalist tööaega vt.TLS§68