Jäta menüü vahele
kollektiivpuhkus
 
Notifications
Clear all

kollektiivpuhkus

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
824 Vaatamised
(@küsimus)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8817]

kui töötja tööleping algas 05.07. ja kollektiivpuhkusele ettevõttes mindi 15.07 -30.07, siis kuidas käituda töötajaga, kelle tööleping alles algas ja töötasu pole talle veel makstud? kas võib talle puhkusetasu maksta kokkulepitud töötasu alusel või peaks ta palgata puhkama?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Tasuta kindlasti ei pea ta puhkama.
Jah võib talle puhkusetasu maksta kokkulepitud töötasu alusel ja lausa peabki - §2(3)Kui keskmise töötasu arvutamise vajadus tekib enne esimest palgapäeva, siis keskmist töötasu ei arvutata ja töötajale makstakse kokkulepitud töötasu.



   
ReplyTsiteeri
(@küsimus)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

aitäh!



   
ReplyTsiteeri