Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
743
Vaatamised
05/07/2012 12:39 p.l.
tere,
kas tehniliselt on võimalik töötaja koondada ja näiteks järgmisel kuul võtta uus töötaja samasse osakonda?
05/07/2012 12:46 p.l.
Jah on.