Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
878
Vaatamised
Topic starter
31/10/2012 11:49 p.l.
Eesti firma, kes lähetab töötajaid välismaale, soovib igakuiselt komandeeringu tasu lehele allkirja, et raha on kätte saadud, kuid reaalselt seda ei maksa. Kas allakirjutades rikun seadust. Ja mis on karistused.
01/11/2012 2:00 p.l.
No kes saaks keelata teil vabatahtlikult rahast loobumise teise isiku kasuks.
Karistuseks on teile see, et seda raha ei näe te kunagi.
Väga kummaline tehing!