Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
942
Vaatamised
Topic starter
01/11/2012 9:34 p.l.
Töötan täis koormusega 4 kuud summmeeritud tööajaga. Tegin tööandjale avalduse õppepuhkuseks, soovisin õ.puhkuse päevi iga nädal R ja L, enne graafiku tegemist. Kui graafiku kätte sain siis olid minu puhkepäevad planeeritud õppepuhkuse päevadele. Seega teen oma täistunnid ikka tööl ja reaalselt kooli kõrvalt vabasid päevasid ei jäägi. Kas tööandjal on õigus nõuda et teen oma täistunnid kui olen iga nädal 2 päeva koolis (õppepuhkusel)
Tänan
03/11/2012 7:01 p.l.
Õigus nõuda ei ole aga samas tuleb ka tööandjat mõista, tööajakava oleks pidanud jooksma ikka endiselt edasi.