Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
327
Vaatamised
11/06/2009 2:01 p.l.
kas ma saan õieti aru, et uue TLS järgi ei ole päris õige kirjutada töölepingusse sisse keeldu konkrendi juures töötamise kohta, kui konkurendid ei ole täpselt piiritletud ja selle eest lisatasu ei maksta?
11/06/2009 11:35 p.l.
Jah mõistlikult piiritletud ja vajalik.
Hüvitise maksmise kohustus tuleb peale TL lõpetamist kui on kokkulepitud piirang veel peale TL lõpetamist kuni aastaks.