Jäta menüü vahele
kuidas on
 
Notifications
Clear all

kuidas on

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
324 Vaatamised
 mari
(@mari)
Joined: 17 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter   [#6959]

tere,asi selles,et olen töötanud firmas 2 aastat ja sellest ajast puhkusel olnud 3 nädalat.nüüd plaanisin terve juuli(28p)puhata,kuid nüüd ülemus ütles,et sorry sa ei saa minna kuna tal pole asendjat võtta.meil puhkusegraafikut jaanuaris pole tehtud,seega on mul talle ette vaja teatada ju ainult 2 nädalat,kuid ma olen seda puhkuse juttu rääkinud juba aprillist saati.nüüd väidab tema pole kuulnud.mul on ju omati õigus puhata.



   
Tsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

jah, on õigus. Avaldus 2 nädalat ette ja puhka.



   
ReplyTsiteeri
(@Minni)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Asendaja otsimine on tööandja probleem.



   
ReplyTsiteeri