Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
324
Vaatamised
Topic starter
11/06/2009 10:54 e.l.
tere,asi selles,et olen töötanud firmas 2 aastat ja sellest ajast puhkusel olnud 3 nädalat.nüüd plaanisin terve juuli(28p)puhata,kuid nüüd ülemus ütles,et sorry sa ei saa minna kuna tal pole asendjat võtta.meil puhkusegraafikut jaanuaris pole tehtud,seega on mul talle ette vaja teatada ju ainult 2 nädalat,kuid ma olen seda puhkuse juttu rääkinud juba aprillist saati.nüüd väidab tema pole kuulnud.mul on ju omati õigus puhata.
11/06/2009 11:17 e.l.
jah, on õigus. Avaldus 2 nädalat ette ja puhka.
11/06/2009 7:22 p.l.
Asendaja otsimine on tööandja probleem.