Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
1,082
Vaatamised
21/08/2003 6:11 p.l.
Vajan abi, aga ei tea kuhu pöörduda.Töötan müüjana,tööaeg on 12,5 tundi.Järgmine päev vaba.Kool oleks 3 päeva kuus-reede,laup,pühap.Kas tööandja peab võimaldama mul koolis käimist,või tuleb mul valida kõrghariduse ja töö vahel.
27/08/2003 1:09 p.l.
Koolipäevadeks võiksid võtta õppepuhkuse: koolist tõend sessiooni toimumise kohta ja tööandja ei või keelduda sulle õppepuhkuse andmisest. Loomulikult pead sealjuures arvestama, et keskmine palk säilitatakse 10 päevaks, edasi säilitatakse tavaliselt miinimumpalk.