Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
241
Vaatamised
16/01/2008 12:53 e.l.
Tegemist erialase koolitusega, koolituskulud ja sõidukulud kompenseeritakse (vähemalt siiamaani on nii olnud alati).Milles seisneb asja point, kui tööline ei taha kirjutada avaldust, et sinna koolitusele minna vaid ütleb, et las suunatakse.Koolitus ühepäevane u 5-6 tundi.