Jäta menüü vahele
tööseisak
 
Notifications
Clear all

tööseisak

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
242 Vaatamised
(@merilyn)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#4907]

Tööseisaku korral on mind saadetud töölähetusse kuuks ajakS Kuna selg ei kannata seda tööd teha [on olemas ka arstitõend ] ,siis millised on minu ja tööandja õigused, antud situatsioonis. .Peale töölähetust ,.pole tööandjal ikka mulle .tööd anda.Mida ette võtta.



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kolme erineva teema ja erineva nime all sinu postitused. Miks?
Ühe teema all oma probleemi lahti seletamine viinuks sind vastustega rohkem edasi kui hetkel.

Tööseisak ja töölähetus eri asjad.
Tööandja peab TL-s kokkulepitud töö ja tasu tagama. Töölähetusel jälle omad reeglid.
Mida ette võtta? Nõuda tööd ja tasu.



   
ReplyTsiteeri