Jäta menüü vahele
Koondamine..
 
Notifications
Clear all

Koondamine..

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
320 Vaatamised
(@Katrin)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#6707]

2 kuud tagasi öeldi mu mehele,et ta koondatakse ära ja nii ka tehti.Mees sai nüüd kuu algul 2-e juu koondusrahad(väga väike summa)firma poolt.
Küsimused ongi siis sellised,et :
mis raha mu mehel veel oodata on?
millal hakatakse maksma tööturaha?kas sellest kuust või järgmisest?ja mitu % makstakse esimene kuul, kui tööl olnud 3a?
kas riigi poolt ka midagi saab??



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Imelik on see, et arvuti ja interneti ühendus teil olemas ja kindlasti siis TV ja raadio ka, miks ei kasuta neid?
Ühe sõnaga on meil vastust võimatu anda, sest jutt läheks liiga pikaks ja kalliks, olge ise aktiivsemad.



   
ReplyTsiteeri
(@Katrin)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

No antke andeks kui üritasin teilt infot küsida..



   
ReplyTsiteeri