Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
312
Vaatamised
Topic starter
03/04/2009 12:21 e.l.
Töötasin riigiametis ajutiselt äraoleva ametniku (lapsehoolduspuhkusel) asendajana. Haiguslehel oleku ajal tuli asendatav tööle ning minule tehti ametist vabastamise käskkiri, millest ma sain teada 7 päeva hiljem. Kas haiguslehel olles tohib asendajat ametist vabastada või peab ära ootama haiguslehe lõppemise?
03/04/2009 1:25 e.l.
Tohib küll, olid ju võetud tööle asendamise ajaks ja seda teadsid algusest peale, et lõpp on siis kui asendatav tööle naaseb.