Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
312
Vaatamised
06/04/2009 11:02 p.l.
Asi selles minu keskmine palk on u 10000.-
mind saateti sundpuhkusele, tänu millele ma sain palka 2600.- seda oli siis kolm kuud.
Nüüd ettevõtte koondab mind. Kas keegi oskab öelda mis alusel seda koondamis tasu saan ja äkki ka umbes mis summa. olen töötanud seal u 3-aastat.
07/04/2009 1:33 e.l.
need kolm viimast kuud ei võeta keskmise tasu arvestuse hulka, kuna neid ei arvestata töötasudena, need olid puhkusetasud (sundpuhkus)