Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
317
Vaatamised
Topic starter
06/04/2009 7:43 p.l.
Firmal tööd vähe. Kõik töötajad olid nõus osalise tööajaga, seega ka palka vähem. Üks töötaja ei ole nõus. Mida teha ??
07/04/2009 1:19 e.l.
kui ta uute tingimustega nõus pole, siis tuleb ta koondada, lähtudes õigetest etteteatamisaegadest ja maksta seadusega ettenähtud hüvitised.