Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
272
Vaatamised
Topic starter
06/05/2008 12:58 p.l.
Olen 2008.a. määratud koosseisuväliseks ametnikuks samasse riigiasutusse samade tööülesannetega,ametijuhendiga ja vastutusega,kus eelnevalt 17 .a.töötasin.
Koosseisuväliseks ametnikuks määratakse kui ei ole alalist töö iseloomu.Töö iseloom on aga sama.Olin vormikandja,nüüd aga ametnik.
Missugune peaks olema minu teenistustasu?
Lugupidamisega.Ette tänades.
9393
07/05/2008 11:48 e.l.
ATS https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=12924849 §8,§8`§9
ava §9(3)link.
07/05/2008 4:20 p.l.
Sellest olen teadlik ja mitmeid kordi lugenud.
Lugupidamisega