Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
239
Vaatamised
Topic starter
06/05/2008 12:56 p.l.
saan 3000.- palka kuus+% kui on käive ok.Minu töötunnid täis ei tule otsest tööd tehes, samas pean ma seoses tööga olemas olema kasvõi poole ööni ja ma ei saa võtta vabalt ja tegelda oma asjdega. Kas sellist palka tohib maksta või on mul õigus miinimumile?
06/05/2008 2:14 p.l.
ja mida tööleping ütleb?