Jäta menüü vahele
palgast
 
Notifications
Clear all

palgast

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
239 Vaatamised
(@Maimu)
Joined: 18 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#5392]

saan 3000.- palka kuus+% kui on käive ok.Minu töötunnid täis ei tule otsest tööd tehes, samas pean ma seoses tööga olemas olema kasvõi poole ööni ja ma ei saa võtta vabalt ja tegelda oma asjdega. Kas sellist palka tohib maksta või on mul õigus miinimumile?



   
Tsiteeri
 eda
(@eda)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

ja mida tööleping ütleb?



   
ReplyTsiteeri